Elwira i Andrzej, czyli wesoły teledysk ślubny szalonej pary z wesela w hotelu Vinnica Sygneczów

Wesoła para, na luzie, wypowiedzi, pod Krakowem, dron, stara kamera


Elwira i Andrzej to para, która trafia się raz na 10 lat. To niesłychanie pozytywna para, która wręcz tryskała wielkim zaufaniem, luzem, spokojem ducha i radością. Szli we wszystko co i m doradzaliśmy. My pełni szacunku do takiego oddania staraliśmy się odwdzięczyć tym samym. Tak dobraliśmy im pakiet filmu ślubnego, żeby choć w ułamku oddać ich oryginalną i radosną osobowość. W całym filmie ślubnym znalazły się wypowiedzi członków ich rodziny i najbliższych przyjaciół. Fragmenty tych wypowiedzi użyliśmy w tym radosnym teledysku ślubnym. Elwirze i Andrzejowi zależało żeby ich film ślubny był ciepły i radosny.

Dlatego uznaliśmy, że wypowiedzi najbliższych będą tutaj bardzo trafionym dodatkiem filmowym. Spowodowało to, ze film i teledysk ślubny stały się bardziej osobiste. Z kolei filmowanie dronem wesela pod Krakowem to już pomysł Panny Młodej. Wesele w Hotelu Winnica Sygneczów to obiekt weselny bardzo ciekawie położony, bo na skarpie z pięknym widokiem na okoliczne wsie. Natomiast ślub w starym kościółku drewnianym pomiędzy koronami drzew to także ciekawy temat dla drona. Tak więc filmowanie dronem na ślubie i weselu naszej wesołej pary stało się rzeczywistością. Było jeszcze coś co pozwala nam z pełną świadomością określać ten teledysk ślubny jako oryginalny. Jest to filmowanie starą kamerą na czarno białą taśmę. Para była zauroczona takim obrazem. Niestety my nie oferujemy filmowania starą kamerą Super8, bo to o taki format chodziło naszej parze.

Warto dodać, że w Polsce jedyni filmowcy, którzy tworzą filmy ślubne kamerą Super8 to Marry Me Studio. I wiecie co? Udało się! Zamówiony filmowiec ślubny z ich ekipy dołączył na życzenie naszej szalonej pary do nas. Zrobił te czarnobiałe ujęcia jakąś starą rosyjską kamerą, która zaintrygowała chyba wszystkich weselników. Zresztą mnie też. Przygotowania pary filmowaliśmy w obiekcie weselnym, czyli w Hotelu Vinnica Sygneczów pod Krakowem. Para miała tu zarezerwowane swoje apartamenty. Mówiąc krótko, z takimi ludźmi nie mogłoby nie być wesoło. Mnóstwo śmiechu, luzu. Sama przyjemność filmować takie radosne pary. Pan Młody wciąż miał uśmiech na twarzy. Tak też było podczas przysięgi. A po kościele próbował nawet grać na skrzypcach jednego z członków lokalnej kapeli. No ale wracając do przygotowań Panna Młoda miała osobny olbrzymi apartament w Vinnicy.

Przygotowywała się tutaj ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami i damską częścią rodziny. Było naprawdę śmiesznie i pozytywnie. Po błogosławieństwie wszyscy pojechali do małego drewnianego kościółka, który z trudem pomieścił wszystkich zaproszonych gości. Para miała nieustanny uśmiech na twarzach. Pomagało w tym kazanie, którego fragmenty znalazły się w całym filmie ślubnym pary. No i nastał czas przysięgi! Nie było tu nerwów ale radość. Takie przysięgi się długo pamięta. On się uśmiecha, ona uśmiecha i przysięgają sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską. Ktoś tam z gości płakał, a oni? Weseli, uśmiechnięci. Niesłychane ale piękne! Po radosnym ślubie w urokliwym kościółku z drewna wszyscy udali się na wesele do Vinnicy Sygneczów. Wesele w Vinnicy może odbywać się w jednej z dwóch sal ponieważ obiekt oferuje aż dwie zupełnie różne stylistycznie sale weselne.

Sala wybrana przez Elwirę i Andrzeja była w stylu piwnicy starej winiarni. Zresztą nie na darmo ta nazwa Sali weselnej po Krakowem. Trochę ciężko to opisać ale w teledysku ślubnym łatwo będzie Wam zrozumieć co miałem na myśli. Pierwszy taniec takiej pary musi być freestyle’em ale nikomu to nie przeszkadzało. Poźniej już zaczęły się niezłe wygibasy. Najlepiej jak po prostu obejrzycie nasz teledysk ślubny z Vinnicy w Sygneczowie pod Krakowem. Aha i nie zdziwcie się, ze w teledysku ślubnym są wypowiedzi różnych ludzi. To zażyczyła sobie para. Ludzie znaczą dla nich bardzo wiele i chcieli choć symbolicznie uwiecznić najbliższe im osoby w filmie właśnie w formie wypowiedzi.

W całym filmie znajduje się ich więcej. Przeplatając różne momenty filmu ślubnego. Do teledysku z Vinnicy wybrałem kilka. Myślę, że dzięki temu teledysk ślubny jest ciekawszy ale tez bardziej osobisty. Jest to ważne szczególnie jak para, której robisz film ślubny to weseli ludzie, którzy nad życie cenią sobie swoich najbliższych.

Inne teledyski ślubne Kamerzysty z Krakowa

Instagram