Teledysk Ślubny

Dynamiczny teledysk ślubny na wesoło i wzruszająco

Stworzenie najlepszego teledysku ślubnego jest tak naprawdę nie realne. Wystarczy jednak wpisać w wyszukiwarce: „najlepszy teledysk ślubny w Polsce”, albo „najlepszy filmowiec ślubny” to zaraz okaże się, że jest ich co najmniej dwudziestu. I to w samym Krakowie czy Warszawie. My mieliśmy to szczęście, że pracowaliśmy razem z… uważanymi za najlepszych filmowców ślubnych w Polsce (zdradzimy z kim ale to już w trakcie rozmowy). A to jest spora różnica. Dlatego nie chcemy nazywać się najlepszymi kamerzystami w Krakowie albo Warszawie.

Nie chcemy też wmawiać innym, ze robimy nietuzinkowe teledyski. Chcemy, aby nasze teledyski były po prostu uważane za dynamiczne, nowoczesne, oryginalne czy wzruszające. Ale czy tak rzeczywiście jest zdecydujecie Państwo sami. Dlatego poniżej prezentujemy Wam nasze przykładowe teledyski ślubne z różnych wesel, które mieliśmy przyjemność filmować w różnych miastach Polski. Czasem pary wybierały pakiet na film ślubny z jednym kamerzystą, czasem był to pakiet z dwoma filmowcami ślubnymi. Zdarzyło się nawet, że było nas aż trzech. Jako Kamerzysta z Krakowa najczęściej filmuję śluby w pojedynkę. Wydawać by się mogło, ze filmuję śluby tylko w Krakowie. Otóż nic bardziej mylnego (oprócz mojej nazwy).

Faktycznie, zaczęło się od filmowania ślubów i wesel w Krakowie. Stąd też nazwa Kamerzysta z Krakowa. No ale co zrobić kiedy coraz częściej zapraszają Cię do filmowania w Warszawie, Częstochowie, Katowicach i innych miastach Polski? Odmówić? A może zmienić nazwę ? To może filmować śluby w całej Polsce. WW zasadzie wszędzie gdzie mnie zaproszą i gdzie spodobają się moje wesołe i dynamiczne teledyski ślubne. A do tego pozostać przy nazwie Kamerzysta z Krakowa. No bo przecież czy tak samo ciocia z Ameryki nie zwiastowała samych dobroci ? Tam samo może przecież Kamerzysta z Krakowa, Grodu Kraka, spod samiuśkich… Wawelu 😉

No dobra, to zobaczcie teraz sami, na spokojnie jak wyglądają teledyski ślubne, które z wielką przyjemnością tworzę moim wspaniałym parom nie tylko z Krakowa.

Zobacz przykładowy cały film ślubny Kamerzysty z Krakowa:

Cały film ślubny pełen radości i wzruszenia z cudownym weselem

Inne teledyski ślubne z wesel z całej Polski:

Spytaj o dostępność terminu

Instagram