Agnieszka i Tomasz, czyli teledysk ślubny z poruszającym kazaniem pastora i nietypowym ślubem w kościele Ewangelicko Augsburskim

kazanie pastora, nietypowy ślub, pozytywny


Tak właśnie wygląda nietypowa przysięga małżeńska, którą złożyli sobie Agnieszka i Tomasz w dniu swojego ślubu w w kościele Ewangelicko Augsburskim w Częstochowie. Należy tu dodać, ze samo kazanie jak i klimat takiej ceremonii oraz przysięgi jest niesamowity. Znacznie różni się od tego co widzimy w kościele katolickim. To wzruszające kazanie pastora jak i słowa nietypowej przysięgi małżeńskiej znalazły się w całym filmie ślubnym. Natomiast teledysk ślubny przybrał formę bardziej dynamiczną, a może nawet trochę romantyczną okraszoną elementami nowoczesności. Zastanawiałem się czy wyeksponować w samym teledysku ślubnym nietypową dla mnie przysięgę małżeńską jak i poruszające kazanie.

Uznałem, ze nadałoby to bardziej wzruszającego charakteru samemu teledyskowi ślubnemu. Para jednak była bardzo pozytywna choć czuć było między nimi takie niesamowite uczucie, jakby było ponad tym wszystkim co działo się w dniu ich ślubu. Nie wiem czy to miłość, czy taka silna wiara, ale było to niesamowite. Postanowiłem, ze film ślubny bardziej odda charakter dnia ślubu, przysięgi i kazanie, no i oczywiście część weselną. Teledysk za to będzie po prostu weselszy i dynamiczniejszy.

Trochę szkoda, że publikacja na stronie to tylko teledysk ślubny, bo cały film ślubny wyszedł naprawdę fajnie. Może z czasem uchylę rąbka tajemnicy publikując to nietypowe kazanie z wzruszającymi słowami pastora, który wyglądał i brzmiał jak dobry aktor wyjęty z amerykańskiego filmu – serio! A do tego ta nietypowa przysięga małżeńska w częstochowskim kościele. Para klęcząca naprzeciwko siebie na ołtarzu otoczona przez członków swojej rodziny modlącymi się z rękami wyciągniętymi do nich. Coś niezwykłego. Dużo o tym tu piszę ale to właśnie ten moment najbardziej utkwił mi w pamięci. Podobnie zresztą jak spojrzenia pary. Taka siła, pewność siebie. Nie wiem. Ale to było nietypowe do tego czego doświadczam na innych ślubach.

Rozpisałem się, choć tak naprawdę wiele nie napisałem. Ślub w Częstochowie i sala weselna pod Częstochową. Po raz kolejny filmowanie ślubu w Częstochowie zapewniło mi kolejny ciekawy wyjazd z Krakowa. Mogłem się poczuć jak rodowity kamerzysta na wesele Częstochowa, heheheh. Poznałem nowych ludzi, doświadczyłem pięknego obrządku z nietypową przysięgą małżeńską. Wysłuchałem wzruszającego kazania pastora. Uczestniczyłem w naprawdę mega imprezie weselnej w Sali pod samą Częstochową. Filmowałem ślub i wesele wspaniałych ludzi, których siła wiary wywarła na mnie ogromne wrażenie. Dziękuję za takie doświadczenie. A ciekawym tego wydarzenia zalecam obejrzenie tego dynamicznego teledysku ślubnego z Częstochowy.

Nie często można zobaczyć ślub w kościele Ewangelicko Augsburskim więc jest okazja.

Zapraszam !

Inne teledyski ślubne Kamerzysty z Krakowa

Instagram