Kamerzysta na wesele Kraków

Kamerzysta na weselu ma bardzo ważne i odpowiedzialne, ale i wdzięczne zadanie. Jego rolą jest uchwycenie wszystkich najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów podczas uroczystości ślubu oraz weselnej zabawy. Kamerzysta na wesele Kraków uwiecznia chwile, które państwo młodzi zapamiętają na całe życie. Staramy się więc, aby tworzone przez nas filmy ślubne jak najbardziej odpowiadały poczuciu estetyki i marzeniom młodych, którzy do nagrań będą jeszcze wielokrotnie powracać.

 

Kamerzysta na wesele Kraków

Jestem z Krakowa, ale jako kamerzysta na wesele Kraków działam na terenie całego kraju i dojeżdżam do par, które pragną mieć wyjątkową pamiątkę ze swojego ślubu. Oprócz Krakowa odwiedziłem już m.in. Katowice, Warszawę, Rzeszów, Poznań, Toruń i wiele innych miejsc. Zdarza się, że nagrywam także inne uroczystości, jak np. chrzciny. Podczas pracy jako kamerzysta na wesele Kraków nawiązałem wiele trwałych i wspaniałych przyjaźni i znajomości oraz stworzyłem oryginalne teledyski ślubne.

 

Kamerzysta na wesele Kraków + fotografia

Zatrudniając kamerzystę na wesele Kraków, można wybrać również pakiet łączony – film i foto ze ślubu. Zdarza mi się również pracować z drugim kamerzystą, w zależności od życzeń pary młodej. Fotograf, z którym współpracuje kamerzysta na wesele Kraków, ma niezwykle wrażliwe oko i potrafi stworzyć kadry przepełnione emocjami. W połączeniu z filmem powstaje niezwykła pamiątka ukazująca radość i wzruszenie tego wyjątkowego dla pary młodej dnia.

Instagram