Weronika i Wojtek, czyli jajcarska para w teledysku ślubnym z wesela w hotelu Warszawianka

Szalona para, narastający, mega impreza, Warszawa


Weronika i Wojtek! To była dopiero mieszanka. On bardzo pozytywny. Ona szalona. Przed Wami dynamiczny Teledysk ślubny z Wesela w Warszawianka Jachranka w Serocku. Zacznijmy jednak od początku. Weronika przygotowywała się w otoczeniu najbliższych. Wojtek za to „pozwolił sobie na odrobinę luksusu”, emigrując na czas przygotowań do hotelu. Tu z bratem swojej przyszłej żony mógł na pełnym luzie przygotować się do tego wielkiego momentu.

Z chłopkami jak to chłopakami. Nie zdradzę szczegółów, ale było wesoło i o więcej takich przygotowań Panów prosimy. Pań zresztą też ! Weronika doprowadzała się do bóstwa w gronie rodzinnym. Na szczęście członkowie rodziny obecni przy jej przygotowaniach okazali się bardzo pomocni co, nie jest aż takie oczywiste. Mówię to z perspektywy filmowca ślubnego, który już nie jeden ślub filmował. Kiedy oboje byli ready, Pan Młody przyjechał po pannę Młodą amerykańskim kabrioletem. Zawsze jak widzę tego typu auto, kojarzy mi się słynne zdanie: „ a taki byl ladny, amerykancki”. Jeśli wiecie z jakiego to filmu i co lepsze lubicie go, to natychmiast proszę przejść do zakładki KONTAKT i napisać, do nas z pytanie o dostępność terminu!

Chcemy Wam zrobić ciekawy film ślubny i dynamiczny, albo nowoczesny teledysk ślubny. A jak filmu, z którego ten cytat pochodzi nie lubicie to Wasze ewentualne zapytanie trafi do spamu! Tak mamy taki filtr w skrzynce, hehe. Po wzruszających błogosławieństwach od rodziców i dziadków para pojechała do kościoła. Niektórzy z Was pytają czy filmujemy błogosławieństwa. Oczywiście, ze tak! To są piękne, wzruszające i osobiste momenty. Mimo tego, najczęsćiej nie wstawiamy ich do teledysków ślubnych, ponieważ są to chwile bardzo osobiste i nie każdy życzy sobie, aby takie momenty upublicznić. W całym filmie ślubnym są za to wmontowane wzruszając oglądających. Chyba mamy szczęście do ceremonii ślubnych naszych par.

Po raz kolejny kazanie księdza okazało się ciekawe i zabawne. Żadnego odbębniania ceremonii. Super materiał filmowy. A do tego znowu udało nam się nagrać bardzo dobrze dźwięk. Może wydaje się to oczywiste ale dla wielu kamerzystów ślubnych nagranie bardzo dobrego dźwięku ze ślubu i przysięgi jest jak Święty Gral. Nieuchwytne, niedostępne. Grala nie mamy ale Pan Bóg nam najwyraźniej sprzyja ! Dzięki ! Po przysiędze wyjście z kościoła i rzut gołąbkiem! Spokojnie, przeżył i ma się dobrze. Chyba;) Kiedy zespołem na wesele jest Terytoria to musi być biba na 100%. I tak właśnie było. Mega imprezka, tańce, hulańce, śpiewy. I to w wykonaniu Panny Młodej i Pana Młodego. Ależ oni mieli piękny głos. Taki… karaoekowy. Za to wszyscy śpiewali z nimi więc czego tu więcej chcieć. Był też taniec Pana Młodego z drużbami. Czego tam w sumie nie było. Nudy! A tak to było wszystko! Wesele w Warszawianka Jachranka po raz kolejny uważam za mega udane.

W ogóle kiedy słyszę od pary: wesele w Serocku albo, że w Jacht Clubie pod Warszawą to już wiem, że chodzi o Warszawiankę. I że będzie mega impreza weselna i że chce być tam nadwornym filmowcem ślubnym. Mimo iż jako Kamerzysta z Krakowa najczęściej filmuje śluby na Wawelu… a co 😉 ?!. Tyle pisania, ze biba super, co nie? Noto sobie sprawdźcie niedowiarki ! Aha, i jak już wyjdzie, że miąłem rację to fair będzie zrobić klik w formularz kontaktowy i zapytać o dostępny termin na Wasze wesele.

Filmowanie Waszego wesela!

Inne teledyski ślubne Kamerzysty z Krakowa

Instagram