Elektryzująca muzyka w nowoczesnym i dynamicznym teledysku ślubnym zakochanej pary z Krakowa

mocne brzmienie, dynamiczny, nowoczesny, plener ślubny, zwolnione tempo


Nowoczesny teledysk ślubny to owoc filmowania wesela we Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem. Miałem ogromne szczęście kiedy pod hasłem filmowiec ślubny Kraków wyświetliła się moja nazwa Kamerzysta z Krakowa. Dzięki temu, miałem możliwość przyciągnąć uwagę tej radosnej pary swoimi dynamicznymi teledyskami ślubnymi.

W ten sposób doszło do pierwszego kontaktu, od którego zaczęły się przygotowania do ślubu w Krakowie i wesela w sali pod Krakowem. Para zażyczyła sobie pakiet filmu ślubnego z drugim operatorem. Lubię filmowanie ślubu w pojedynkę ale czasem fajnie jest być we dwóch kamerzystów na weselu. Można w ten sposób wychwycić dodatkowe emocje i wydarzenia w dniu ślubu. Podczas przygotowań staraliśmy się wyłapać super ujęcia ze ślubnym makijażem Panny Młodej czy z ubierania sukni ślubnej. Staraliśmy się, żeby ujęcia z Panem Młodym nie były gorsze. W końcu prześcigiwaliśmy się z kolegą kto zrobi fajniejsze ujęcie. W ten sposób powstało mnóstwo naprawdę pięknych (tak wiem, samo zachwyt) ujęć i to nie tylko z przygotowań. Panna Młoda była cały czas uśmiechnięta i rozpromieniona. U pana Młodego także malował się radosny uśmiech na twarzy. Czuć było radość ze zbliżającego się ślubu tych dwojga zakochanych.

Finałem przygotowań Młodych był tzw. First look. Na miejsce pierwszego spojrzenia na siebie naszej pary wybraliśmy balkon. First look pary znalazł się w teledysku ślubnym. Uwielbiam moment, w którym Panna Młoda przechyla głowę na bok patrząc w oczy swojemu narzeczonemu. Coś pięknego! W ogóle ekstra, ze mimo naszej obecności udało im się zachowywać naturalnie. Wiem, ze nie jest to łatwe ale naszej cudownej parze przyszło to… naturalnie ! Po pełnym radości i zachwytu pierwszym spojrzeniu nastał czas ślubu. Para zdecydowała się na ślub kościelny w Krakowie. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele Bożego Ciała. Jest to duży stary kościół na krakowskim Kazimierzu. Ponieważ filmowałem ten ślub z drugim operatorem to łatwiej nam było zrobić kilka pięknych ujęć wnętrza kościoła na gimbalu. Najczęściej takie ujęcia robię na stabilizatorze glidecam ale tym razem kolega zrobił ja na elektronicznym gimbalu. Muszę przyznać, że ujęcia wyszło jak z Hollywódzkiej produkcji. A wnętrze kościoła Bożego Ciała w Krakowie wspaniale urozmaiciło teledysk ślubny. Teraz już skupiliśmy się na dobrym nagraniu dźwięku z kościoła.

Szczególnie istotny jest dla nas dźwięk z przysięgi małżeńskiej. Po odpowiednim rozstawieniu sprzętu rejestrującego dźwięk ustawiliśmy się do nagrania wejścia Panny Młodej z tatą. Dzwonki rozbrzmiały, czas start! Po chwili uśmiechaliśmy się do siebie zadowoleni ze swoich ujęć filmowych. Co ważne współpraca z fotografem ślubnym także układała się super. Nikt nikomu nie przeszkadzał i każdy był zadowolony. No i nasza kochana para, która wciąż się uśmiechała. Mieliśmy zrobić cały film o długości 20-30 minut ale filmowaliśmy jak najwięcej. Dzięki temu było z czego wybierać montując film i teledysk ślubny. Przysięga była bardzo ładna, spokojna, wzruszająca i pełna ciepła. Po niej już chyba wszyscy czekali na uroczyste wyjście pary z kościoła.

Nikt się nie zastanawiał czy można strzelić confetti przed kościołem. Radość, uśmiechy, płatki confetti. A po tym czas na wspaniałe przyjęcie weselne w Sali Panorama pod Krakowem. Nietypowy pierwszy taniec młodej pary zaskoczył wszystkich. W tańcu pary były piruety, obroty, dynamika i czułość.  Goście wspaniale reagowali na elektryzujące figury pierwszego tańca młodych. Oni sami podkręcali tempa finalizując swój energetyczny występ taneczny zaskakując wszystkich zebranych. Po magicznym pierwszym tańcu Państwa Młodych udało nam się zrobić im krótką sesję plenerową (w tym samym dniu). Mieliśmy zaledwie 25 minut. Na szczęście sala Panorama we dworze w Tomaszowicach oferuje piękny widok. Pomogło nam to zrobić piękne ujęcia plenerowe naszej parze. Oczywiście też daliśmy je do teledysku ślubnego. Wesele było huczne, menu weselne oryginalne i smakowite, zabawa wspaniała.

Z wielką przyjemnością filmowaliśmy wesele naszej cudownej parze. Dziękujemy, że daliście nam szansę się wykazać wybierając Kamerzystę z Krakowa żeby zrobił Wam film i teledysk ślubny. A teraz zobaczcie sami jak zmontowaliśmy teledysk ślubny naszej elektryzującej pary.

Inne teledyski ślubne Kamerzysty z Krakowa

Instagram