Daisy i Michael, czyli wesoły ale romantyczny teledysk ślubny z wesela w Chochołowym Dworze

narastający, romantyczny, dron, elegancki


Filmowanie ślubu w Krakowie posiada ten swój niepowtarzalny klimat. Jako ślubni filmowcy z Krakowa znamy tu każdy kąt od podszewki. Krakowskie śluby mają jednak w sobie coś z magii. To pewnie dlatego wiele par z zagranicy organizuje w Krakowie swój ślub i wesele. Często wynajmują najlepszych wedding plannerów z Krakowa żeby im zorganizowali tu wesele. Jednakże Daisy i Michael bazowali na swoich umiejętnościach komunikacyjno – organizatorskich. Miejscem ich ślubu miał być kościoł na Skale a wesele miało się odbyć w Chochołowym Dworze pod Krakowem.

Kiedy zdecydowali się żebyśmy zrobili im teledysk ślubny bardzo się ucieszyłem. Pary co prawda nie widziałem, bo wszystkie formalności związane z rezerwacją terminu filmowania ich ślubu w Krakowie odbyły się online. Jednak głos i styl pisania zdradza wiele o człowieku. Czułem przez kości, że będą to ludzie wyjątkowi. Tak też było! Kiedy ujrzałem Daisy i Michela po raz pierwszy, wiedziałem ,ze szykuje się piękny materiał filmowy. Oj będzie co publikować! Ona piękna blondynka, on przystojny brunet. Filmowa para w sam raz na magiczny teledysk ślubny. Idealny materiał na stronkę Kamerzysta z Krakowa. No i zaczęło się. Przygotowania! Ona ze swymi wdziękami powodowała, ze wszystko się samo kręciło, ja tylko wciskałem rec i nawet nie chciałem gasić kamery. Mega! On to samo. Elegant z klasą. Jak modowy model. Fajnie, że zdecydowali się na filmowanie wesela dronem, bo dzięki temu doszło kilka bardzo fajnych ujęć z lotu ptaka.

Ślub zaplanowany został w centrum Krakowa, koło Wisły. Bo to właśnie tu mieści się Kościół Na Skale. Udało się nam zrobić kilka bardzo fajnych ujęć dronem tego krakowskiego kościoła. Dodatkowo, zrobiliśmy też fajne ujęcia wnętrza naszym gimbalem. Na szczęście był na to czas. Nieraz jest takie wariactwo, ze takie ujęcia dogrywamy – o ile para ma życzenie, w innym dniu, lub odpowiada za to dodatkowy filmowiec dobrany przez parę. Najczęściej pilnuje on tez ujęć dekoracji Sali weselnej. Kiedy jest mało czasu i lecimy wręcz z kościoła na salę weselną to nie ma czasu na nagranie pięknych dekoracji i poświęcenie im tyle czasu ile by się chciało. Szczęśliwie coraz więcej par to rozumie i żeby mieć pewność filmowych ujęć udekorowanej Sali weselnej dobiera właśnie dodatkowego operatora filmowego, który czatuje na gotowość dekoracji, będąc cały czas na Sali. Później nieraz taki osesek dołącza do nas podczas ceremonii. Zależy.

W każdym razie wszystko po to ,aby teledysk ślubny i film prezentowały się jak najlepiej. W kościele było bardzo wzniośle. Przysięga była spokojna ale poruszająca. Nasza para taka elegancka, no jak z obrazka. Po kościele wszyscy pojechali do Jerzmanowic. Dlaczego? Bo wesele w Chochołowym Dworze oznacza krótką wycieczkę do podkrakowskich Jerzmanowic. Ciekawy obiekt. Drewniana sala weselna nie zdarza się często. Szczególnie taka, która nie wygląda… kiepsko ale gustownie. Tu zadbano, aby wnętrze tej wielkiej stylowej chaty drewnianej zostało oświetlone w pełni. Oświetlono ciekawymi wzorami z projektorów sufit i ściany przez co ten drewniany obiekt weselny nabrał takiego trzeciego wymiaru. Wyglądało to bardzo fajnie.

Był taniec, były szaleństwa, było pyszne menu weselne. Zespół weselny z Krakowa podobnie jak my starał się ze wszystkich sił, aby zabawa była udana. Wszyscy naprawdę znakomicie się bawili. Goście przybyli z Niemiec i innych krajów – było to wesele międzynarodowe, mogli zobaczyć jak wygląda prawdziwe polskie wesele. A w zasadzie wesele polsko – niemieckie. Nam, choć wiele już widzieliśmy, bardzo się podobało, więc przyjezdnym z pewnością także. Super, że mogliśmy nagrać to międzynarodowe wesele pod Krakowem. Do dziś sobie i klientom chętnie puszczamy teledysk ślubny Daisy i Michela jako przykład zagranicznego ślubu w centrum Krakowa.

Dziękuję, że nas wybraliście i że możemy pochwalić się takim pięknym teledyskiem ślubnym na naszej stronie Kamerzysta z Krakowa.

Inne teledyski ślubne Kamerzysty z Krakowa

Instagram